Po stopách pátera Josefa Toufara do středu ČR

Desátého ročníku hvězdicového pochodu Po stopách pátera Josefa Toufara do středu České republiky, který se za téměř ideálního počasí konal v sobotu 8. května, se zúčastnilo 61 nadšených turistů. Turisté přijeli mj. z Prahy, Olomouce, Brna, Jihlavy a Šimanova.

Dovolujeme si Vás pozvat už na 10. ročník pochodu Po stopách pátera Josefa Toufara, který se koná v sobotu 8. května. Podrobné informace naleznete v propozicích v příloze.

IX. ročníku hvězdnicového pochodu Po stopách pátera Josefa Toufara do středu ČR se v Číhošti 8.5. zúčastnilo celkem 102 turistů. Ti k nám přijeli z různých koutů naší republiky: Praha, Brno, Plzeň, Slaný, Kolín, Žďár nad Sázavou, Trutnov, Nedvědice či Doubravník.

Na státní svátek 8. května, letos stejně jako každý jiný rok, proběhl pochod Po stopách pátera Josefa Toufara do středu ČR. Letos už po osmé a opět pochod hvězdicový. Sám účastník si volí svoji trasu a může ji jakkoli kombinovat. Nejblíže do Číhoště je to z Leštiny u Světlé, kam se lze dostat vlakem.

Dne 8.5 2017 se konal sedmý ročník pochodu Po stopách pátera Josefa Toufara do středu ČR, ostatně tak jako každý rok v tento den. Ráno bylo nádherně jasno, byť trochu chladněji než předešlé dny, a pofukoval svěží větřík. Při příjezdu jsme se proto mohli pokochat výhledem na ještě zasněžené vrcholky Krkonoš z vrcholu Boroviny. Před hospodou v...