Články

Kamarád, turista a skvělý člověk již není mezi námi. Vladimír Maršík, předseda a zakladatel našeho odboru, zemřel náhle a zcela nečekaně ve středu 20. 1. 2021. Čest jeho památce!

Horobraní

15.09.2020

Od března letošního roku proběhlo z důvodu, které všichni známe, velice málo turistických akcí. KČT Havlíček nemohl např. zorganizovat jak velice populární pochod Jarní Vysočinou (poprvé měla být i 100 km trasa), tak i pochod Cestou Josefa Toufara do středu ČR.
Proběhlo tedy "jen" Chotěbořské putování. A co přinesou další dny a měsíce nevíme.

Zdravím Vás z Vysočiny, která je zalitá slunečními paprsky. V pátek měl být zahájen turistický pochod Jarní Vysočinou, který ovšem ze známých důvodů nebylo možné uspořádat. Co nejupřímněji Vám všem chci poděkovat za snahu k nám přijet a podpořit nás. Velice si toho vážíme. I tímto chci poděkovat všem těm, kteří pro nás chtěli vytvořit to nejlepší,...

Ve dnech 14.-16. 2. 2020 se nám podařilo uspořádat 1. ročník Zimního táboření na hradních zříceninách Vysočiny konaný na zřícenině hradu Orlík u Humpolce. Táboření se zúčastnilo 22 lidí včetně nejmladší teprve 6 leté tábornice. Počasí velmi přálo a bylo až nadstandardně jarní počasí, pro účastníky byla připravena kratší pěší vycházka do Humpolce a...

Dovolujeme si Vás pozvat na promítání v Dolní Krupé. Martin Pesler bude promítat své zážitky z překrásné Kamčatky. Promítání začíná v 19:00 hodin v klubovně "Medáci" . Lze zaparkovat před prodejnou a poté pěšky cca 50 metrů do kopce po pravé straně je tato klubovna.

Dne 19. října 2019 se uskutečnil již 49. ročník turistického pochodu, který někteří členové KČT Havlíček navštěvují.

Určitě jste zaznamenali, že máme o trochu méně článků a informací na našem webu než bývalo obvyklé. A také to, že máme nové stránky i doménu. Někdy se prostě stává, že je třeba si udělat pořádek, něco obnovit, něco změnit a bohužel někdy i předat správcovství stránek do jiných rukou. A to vše jsme letos úspěšně zvládli!